polski deutch english

Dentysta Konin

Get Adobe Flash player

Mikromotor ENDO IT PROFESSIONAL - ENDODONCJA
 
Obecnie wiele zębów, które jeszcze nie tak dawno były skazane na usunięcie, możemy leczyć i uratować. Jest to możliwe dzięki leczeniu endodontycznemu (kanałowemu).

Zawsze warto walczyć o każdy pojedynczy ząb, nawet jeżeli jest przyczyną dolegliwości bólowych. W takiej sytuacji ostatnią i nierzadko jedyną szansą na uratowanie zęba jest leczenie endodontyczne. Dzięki ogromnemu postępowi technologii możemy uratować wiele z tych zębów, które dotychczas musiałyby być usunięte.
Leczenie kanałowe w dużym uproszczeniu polega na usunięciu zainfekowanej lub martwej miazgi z komory i systemu kanałowego korzeni zębów, mechanicznym i chemicznym opracowaniu tego systemu, a następnie szczelnym wypełnieniu specjalnie do tego celu stworzonymi materiałami.

Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty leczenia endodontycznego, w naszej przychodni stosujemy:
 

W połączeniu z endometrem Raypex 5, mikromotor ENDO IT PROFESSIONAL stanowi urządzenie pozwalające na uzyskanie nieosiągalnej dotychczas skuteczności leczenia kanałowego.

Efektywne leczenie kanałowe i odpowiednia odbudowa zębów jest podstawą aby zachować zdrowy i piękny uśmiech. W tym celu nasi stomatolodzy pracują także z pomocą mikroskopu. Użycie mikroskopu umożliwia powiększenie pola operacyjnego ułatwiając odnalezienie wszystkich kanałów korzeniowych, ich precyzyjne opracowanie i szczelne wypełnienie.


© Copyright 2011 Centrum Stomatologi PLUS

realizacja: strony internetowe PRO-LINK